ایران - تهران - برج بهار
4444 930 933 98+
info@Ganjweb.ir

گنجِ شما اینجاست!

گروهی از مشاوران با تجربه آماده ارایه خدمات به شما هستند

گنجِ کسب و کار های نوین

• مشاوره هوشمند سازی در بخش محیط زیست
• مشاوره هوشمند سازی در بخش سلامت
• مشاوره هوشمند سازی در بخش بازار سازی و فروش
• مشاوره هوشمند سازی آموزش
• مشاوره هوشمند سازی در صنعت کشاورزی

گنجِ کسب و کار های تجاری

• مشاوره تدوین مدل های معتبر بین المللی از جمله EFQM
• مشاوره تدوین راه برد های زنجیره تامین ، کسب و کار و فناوری اطلاعات و ارتباطات
• مشاوره دریافت گواهینامه های معتبر اروپایی از جمله CE
• مشاوره اخذ نمایندگی از داخل و خارج از کشور
• مشاوره واردات محصولات مجاز از سراسر جهان

گنجِ کسب و کارهای اینترنتی

• مشاوره خرید و پیاده سازی سخت افزار شبکه ، راه اندازی شبکه ، سرورهای ایران و سراسر جهان
• مشاوره طراحی درگاه های مورد نیاز جهت ورود به کسب و کار در فضای مجازی
• مشاوره توسعه نام تجاری و همگام سازی با عصر پسا کرونا
• مشاوره تولید محتوا به صورت متن ، صوت و ویدیو بصورت موازی

برای تدوین راهبردهای عملیاتی آماده ایم

گنج با بهره جویی از نخبگان جوان و مدیران با تجربه در انجام مطالعات اولیه به ارایه مسیر راهی دقیق برای مشتری ، دریچه ای به سوی سود و پیشرفت هرچه بیشتر در عرصه رشد و تکنولوژی باز خواهد کرد . 

شبکه ای از متخصصین

گسترش خدمات و محصولات دانش بنیان در سال های اخیر بیش از همیشه احساس می شود . گنج با شبکه ای از نیروهای تخصصی با بهره گیری از تکنیک های روز مدیریتی به روند رشد کسب و کار مشتری قوت بخشیده و بازار صحیح را هدف گیری می نماید .

چهارچوب های برتر

تحقیق و پژوهش در جهت سازمان دهی سامانه های موفق با در نظر گرفتن استاندارد های روز با هدف ایجاد مزیت های رقابتی همواره دارای اهمیت ویژه بوده و تفکر سیستمی از ارکان اساسی در تفکر مدیران گنج است .

همگام با تغییر

با توجه به شدت یافتن سرعت تحولات جهانی در سال های اخیر ، نیاز بیش از بیش به مشاوره در زمینه آی تی و مدیریت راهبردی به طور چشمگیری افزایش یافته و حرکت در جهت تغییرات بنیادی در راس تصمیمات مدیران ارشد گنج قرار گرفته است .

سرعت در عملکرد

رقابت در سازمان ها امروز به صورت لحظه ای در جریان است و ابزار های نوین در جهت رسیدن به اهداف از موارد اصلی سازمان ها می باشد . در کنار این ابزار ها سرعت عمل در پیاده سازی توسط تیم توسعه و عیب یابی گنج الویت خواهد داشت .

چهار راه ورود به عصر هوش فرا بشری 

مدیریت هوشمند سازی

عنصر اصلی موفقیت در پیاده سازی عملی هوش مصنوعی ، کشف هرگونه مسئله در اوایل مسیر و دانستن اینکه چه جنبه هایی از جریان کار برای تمرکز بهترین زمان و منابع جهت دستیابی به بهترین نتیجه بدست می آید به 4 مرحله اصلی تقسیم می شود .

1. آماده سازی داده ها

بدون شک آماده سازی داده ها مهمترین گام در روند کار هوش مصنوعی است : بدون داده های قوی و دقیق به عنوان ورودی برای آموزش یک مدل ، احتمال شکست پروژه ها وجود دارد.

2. مدل سازی هوش مصنوعی

پس از پاک سازی داده ها و برچسب گذاری صحیح آنها ، زمان آن فرا رسیده است که به مرحله مدل سازی گردش کار برویم ، جایی که داده ها به عنوان ورودی استفاده می شوند و مدل از آن داده ها می آموزد .

3. شبیه سازی و تست

مدل های هوش مصنوعی در یک سیستم بزرگتر وجود دارند و باید با تمام قطعات دیگر سیستم کار کنند. یک سناریو رانندگی خودکار را در نظر بگیرید 

4. توسعه

پس از آماده شدن برای استفاده ، سخت افزار مورد نظر مقصد بعدی است . به عبارت دیگر ، آماده سازی مدل به زبان نهایی که برروی سرور ها پیاده سازی می شود. 

مراحل مدیریت فرآیند

ساده سازی در عملکرد سامانه ها به منظور جلوگیری از بروز کمترین خطا در سازمان ها با استفاده از طراحی دقیق ، توسعه هدفمند و پشتیبانی همه جانبه 

طراحی

توسعه

پشتیبانی

درباره ما

گنج همواره تلاش دارد با مطالعه و بررسی مشکلات کسب و کارهای مشتریان خود، و دست یابی به راه کارهای مناسب مدیریتی در قالب ارایه مشاوره، آموزش، طراحی پیاده سازی تکنولوژی و هوش مصنوعی را میسر نموده ، با اتکا به دانش و تجربه کارشناسان کارآزموده همکارانمان انجام وظیفه نماید.
گفتنی است در طی سال‌های اخیر تمرکز ما بیشتر بر فرهنگ سازی متناسب با رفع نیازهای جامعه صنعتی بوده که زمینه رشد و تعالی هرچه بیشتر سازمان ها برای رسیدن به هدف‌هایشان را فراهم نموده است…

ادامه